Artyści

Pokrycki Studio to kolektyw fotograficzno-filmowy specjalizujący się w fotografii portretowej i reportażu

mL1140933.jpg

Przemysław Pokrycki

Absolwent Wydziału Operatorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Wieloletni współpracownik wydawnictw, agencji fotograficznych oraz PR-owych. Fotografia jest dla niego nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Jego prace można oglądać na licznych wystawach w Polsce i na świecie: fotografie z realizowanego od kilku lat projektu „Rytuały przejścia” były pokazywane na wystawach indywidualnych w Galerii Starmach w Krakowie, Galerii PF w Poznaniu oraz w galeriach na Słowacji, Litwie, w Hiszpanii, Belgii, Niemczech, Chinach oraz USA. Brał także udział w wystawach zbiorowych, które wpisały się już do najnowszej historii sztuki współczesnej, m.in. w słynnych „Nowych dokumentalistach” w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej w 2006 roku i w wystawie „Efekt czerwonych oczu Fotografia polska XXI wieku” w CSW w 2008 roku. Członek międzynarodowego stowarzyszenia fotoreporterów ślubnych WPJA 

ceran ppok20170401_0141.jpg

Kuba Ceran

Urodzony w Warszawie, rocznik 1979. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telwizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dyplom pod kierunkiem profesora Wojciecha Prażmowskiego obronił w 2006 roku. Studiował również dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.
Specjalizuje się w sesjach korporacyjnych, produktowych oraz fotoreportażu. Pracował dla takich marek jak: Volvo, Absolut, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Deni Cler, Reserved, NIVEA, Levi’s, PKO BP, BZ WBK. 

ppok20170527_0727.jpg

Arek Świtała

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telwizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Twórca filmów reklamowych i dokumentalnych. Zapalony miłośnik ptaków.