foto
video

WIECIE, ILE TRWA WZRUSZENIE... ?

Uśmiech Panny Młodej... Radość i duma na twarzy babci... Potknięcie podczas pierwszego tańca... Łza w oku Taty... Przyjaciółka widziana po latach... Unikalne i cudowne chwile, które znikają równie niespodziewanie, jak się pojawiają.

Wasz ślub będzie kumulacją niezwykłych momentów, ulotnych chwil.

Zależy Wam na ich uchwyceniu i zachowaniu. Będziecie chcieli do nich wracać. Cieszyć się nimi razem przez całe życie.

Obiecujemy Wam, że dzięki naszej obecności wyjątkowość tego niesamowitego dnia zostanie z Wami na zawsze.

Efekt naszej pracy to jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa dokumentacja. Nie tylko osób i wydarzeń, ale przede wszystkim emocji i chwil, których tylko pozornie nie można zatrzymać.

O NAS
Jesteśmy doświadczonym i utytułowanym kolektywem fotograficzno - filmowym, specjalizującym się w fotografii portretowej oraz reportażowej.

Przemysław Pokrycki

Absolwent Wydziału Operatorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Wieloletni współpracownik wydawnictw, agencji fotograficznych oraz PR-owych. Fotografia jest dla niego nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Jego prace można oglądać na licznych wystawach w Polsce i na świecie: fotografie z realizowanego od kilku lat projektu „Rytuały przejścia” były pokazywane na wystawach indywidualnych w Galerii Starmach w Krakowie, Galerii PF w Poznaniu oraz w galeriach na Słowacji, Litwie, w Hiszpanii, Belgii, Niemczech, Chinach oraz USA. Brał także udział w wystawach zbiorowych, które wpisały się już do najnowszej historii sztuki współczesnej, m.in. w słynnych „Nowych dokumentalistach” w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej w 2006 roku i w wystawie „Efekt czerwonych oczu Fotografia polska XXI wieku” w CSW w 2008 roku. Członek międzynarodowego stowarzyszenia fotoreporterów ślubnych WPJA

Kuba Ceran

Urodzony w Warszawie, rocznik 1979. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telwizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dyplom pod kierunkiem profesora Wojciecha Prażmowskiego obronił w 2006 roku. Studiował również dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w sesjach korporacyjnych, produktowych oraz fotoreportażu. Pracował dla takich marek jak: Volvo, Absolut, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Deni Cler, Reserved, NIVEA, Levi’s, PKO BP, BZ WBK.

Arek Świtała

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telwizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Twórca filmów reklamowych i dokumentalnych. Zapalony miłośnik ptaków.

Michał Wencek

Operator ze świeżym, innowacyjnym spojrzeniem na świat. Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie. Ciągle w ruchu "zawsze staram się ścigać światło - to ono czyni przeciętność magiczną".


Rafal Siderski

Fotograf, fotoreporter, portrecista, pedagog. Od 2005 roku studiował‚ w Opawie w Czechach w Instytucie Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim, obecnie doktorant fotografi na tymże uniwersytecie.  Jego prace publikowane są w wielu czołowych polskich czasopismach i gazetach, takich jak: Kultura, Przekrój, Newsweek Polska, Sukces, Dziennik, Gazeta Wyborcza. 


WYJĄTKOWE
CHWILE
ZASŁUGUJĄ
NA WIĘCEJPokrycki to nie tylko wyjątkowa fotografia i wideo. 
Oferujemy także wyjątkową oprawę Waszych wspomnień, współpracujemy z uznanymi studiami projektującymi albumy i oprawy. 
Cudowne chwile zostaną z Wami na długo... W najwyższej jakości.
Żeby zrobić zdjęcie, wystarczy telefon komórkowy.
My robimy fotografie które zawierają marzenia i historię, mogą wisieć na ścianie i być traktowane jak sztuka.
PORTFOLIO
ŚLUBY
Marynia & Nicolas
Paulina & Jacob
Kasia & Alejandro
RODZINA I DZIECI
Dzieci

PUBLIKACJE

OFERTA

FOTOGRAFIA

Fotoreportaże ślubne

Sesje ślubne i narzeczeńskie

Wyjątkowe zdjęcia rodzinne

Sesje dziecięce

itd

WIDEO

Wideo ślubne

Filmy narzeczeńskie

Filmowanie z drona

oraz wyjątkowe filmy o których tylko Wy możecie pomyśleć - podwodne, powietrzne, teledyski z młodą parą itd. 

NA DESER

Oferujemy wyjątkową prezentację Waszych sesji. 

Ekskluzywne albumy i oprawy fotografii.

.

NIE OGRANICZA NAS NAWET WYOBRAŹNIA :)