foto
video

WIECIE, ILE TRWA WZRUSZENIE... ?

Uśmiech Panny Młodej... Radość i duma na twarzy babci... Potknięcie podczas pierwszego tańca... Łza w oku Taty... Przyjaciółka widziana po latach... Unikalne i cudowne chwile, które znikają równie niespodziewanie, jak się pojawiają.

Wasz ślub będzie kumulacją niezwykłych momentów, ulotnych chwil.

Zależy Wam na ich uchwyceniu i zachowaniu. Będziecie chcieli do nich wracać. Cieszyć się nimi razem przez całe życie.

Obiecujemy Wam, że dzięki naszej obecności wyjątkowość tego niesamowitego dnia zostanie z Wami na zawsze.

Efekt naszej pracy to jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa dokumentacja. Nie tylko osób i wydarzeń, ale przede wszystkim emocji i chwil, których tylko pozornie nie można zatrzymać.

O NAS
Jesteśmy doświadczonym i utytułowanym kolektywem fotograficzno - filmowym, specjalizującym się w fotografii portretowej oraz reportażowej.

Przemysław Pokrycki

Absolwent Wydziału Operatorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Wieloletni współpracownik wydawnictw, agencji fotograficznych oraz PR-owych. Fotografia jest dla niego nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Jego prace można oglądać na licznych wystawach w Polsce i na świecie: fotografie z realizowanego od kilku lat projektu „Rytuały przejścia” były pokazywane na wystawach indywidualnych w Galerii Starmach w Krakowie, Galerii PF w Poznaniu oraz w galeriach na Słowacji, Litwie, w Hiszpanii, Belgii, Niemczech, Chinach oraz USA. Brał także udział w wystawach zbiorowych, które wpisały się już do najnowszej historii sztuki współczesnej, m.in. w słynnych „Nowych dokumentalistach” w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej w 2006 roku i w wystawie „Efekt czerwonych oczu Fotografia polska XXI wieku” w CSW w 2008 roku. Członek międzynarodowego stowarzyszenia fotoreporterów ślubnych WPJA

Kuba Ceran

Urodzony w Warszawie, rocznik 1979. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telwizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dyplom pod kierunkiem profesora Wojciecha Prażmowskiego obronił w 2006 roku. Studiował również dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w sesjach korporacyjnych, produktowych oraz fotoreportażu. Pracował dla takich marek jak: Volvo, Absolut, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Deni Cler, Reserved, NIVEA, Levi’s, PKO BP, BZ WBK.

Arek Świtała

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telwizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Twórca filmów reklamowych i dokumentalnych. Zapalony miłośnik ptaków.

Michał Wencek

Operator ze świeżym, innowacyjnym spojrzeniem na świat. Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie. Ciągle w ruchu "zawsze staram się ścigać światło - to ono czyni przeciętność magiczną".


Rafal Siderski

Fotograf, fotoreporter, portrecista, pedagog. Od 2005 roku studiował‚ w Opawie w Czechach w Instytucie Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim, obecnie doktorant fotografi na tymże uniwersytecie.  Jego prace publikowane są w wielu czołowych polskich czasopismach i gazetach, takich jak: Kultura, Przekrój, Newsweek Polska, Sukces, Dziennik, Gazeta Wyborcza. 


Adam Guz

Fotograf młodego pokolenia, swoje umiejętności szlifował na kijowskim Majdanie, wschodniej Ukrainie i Bałkanach. Na co dzień fotoreporter prasowy, w soboty fotoreporter ślubny. Współpracował z agencją fotograficzną Reporter, Getty Images, Kancelarią Premiera. Publikuje w polskiej i zagranicznej prasie. Jest szybki jak błyskawica, nic mu nie umknie. Lubi jak coś na niego leci, najlepiej płatki róż, mogą też być drobne monety ewentualnie ryż. 

Filip Rezner

Operator

WYJĄTKOWE
CHWILE
ZASŁUGUJĄ
NA WIĘCEJPokrycki to nie tylko wyjątkowa fotografia i wideo. 
Oferujemy także wyjątkową oprawę Waszych wspomnień, współpracujemy z uznanymi studiami projektującymi albumy i oprawy. 
Cudowne chwile zostaną z Wami na długo... W najwyższej jakości.Przemek, chciałem z całego serca podziękować Tobie i całej ekipie za kawał dobrej roboty. Jestem pod ogromnym wrażeniem na to co dostaliśmy od was. Zdjęcia w formie cyfrowej bajka, album brak słów, oba filmy super i ciesze się ze daliśmy wam wolną rękę bo to był strzał w 10 !!!!
PORTFOLIO
ŚLUBY
Paulina & Jacob
Kasia & Alejandro
Luiza & Filip foto: Przemysław Pokrycki / Kuba Ceran
RODZINA I DZIECI
Dzieci

PUBLIKACJE

OFERTA

FOTOGRAFIA

Fotoreportaże ślubne od 4000 zł

Sesje ślubne, narzeczeńskie i rodzinne od 800 zł

WIDEO

Wideo ślubne od 4000 zł

Filmowanie z dronaod 1000 zł

oraz wyjątkowe filmy o których tylko Wy możecie pomyśleć - podwodne, powietrzne, teledyski z młodą parą itd. 

NA DESER

Oferujemy wyjątkową prezentację Waszych sesji. 

Ekskluzywne albumy i oprawy fotografii.NIE OGRANICZA NAS NAWET WYOBRAŹNIA :)